Kedja Venezia vitguld 39cm bredd 1mm 18K Vikt: 2,2 g

475 kr

Auktnr 12211
Varukategori Guld / Övriga smycken
Kontor Örebro
Utropspris 475 kr
Stänger 2014-10-24 11:05:00
Provision 71 kr
Frakt 129 kr

Herrur Cariter Tank Solo XL, stål, 31x40,5mm, stål, refnr. 3800, WSTA0029, serienr. 397976YX, repig boett, läderband, cert 19/08/2018, manual, etui, ytterkartong, ytterkartong

Väska, Louis Vuitton, Alma BB, Damier Ebene canvas, mått 23,5x17,5x11,5cm, axelrem, inköpskvitto 7 december 2021, lås, dustbag, kartong.

Väska, Louis Vuitton, Alma...

Väska, Louis Vuitton, Neverfull MM, Damier Ebene canvas, tillverkningskod FL4189, mått 31 x 28 x14cm, mindre bruksslitage, medföljande clutch, dustbag, kopia på Client receipt, box Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton, Neve...

Ring solitär med diamant 1xca 1,25ct ca TW(F)/IF, enligt gravyr, stl 16¼, bredd 2,2-7mm, en klo skadad, CFC, Stockholm, 18K Vikt: 5 g

Ring solitär med diamant 1...

Herrur Tag Heuer Carrera, stål, Ø39mm, refnr: WBN2112-0, serienr: BRD7836, viklås läderband,  cert 9/01/2023, manual, etui, ytterkartong.

Collier, längd:43cm, bredd:7mm, 2 berlocker, Thai 2 baht, 23K. Vikt: 30,4 g

Collier, längd:43cm, bredd...

Ring, Cartier Love, Ø16¼ (51), bredd 3,5mm, serienummer QYW573, certifikat samt kvittokopia från 2022, box, 18K. Vikt: 3,1 g

Ring, Cartier Love, Ø16¼ ...

Herrur Omega Speedmaster Date, "Tachymetre", Chronometer, stål, automatisk, ref-nr: 32105000, serie-nr: 84611734, Cal 1164, verk-nr: 84611734, Ø40mm, datum, safirglas, stållänk, länk-nr: 1564/975, två extra länkbitar, certifikat Wohlins Ur 2010, originaltag, pictograms, manual, box, ytterkartong, något repig länk samt viklås, lätt färgbortfall på tachymetre-ring, mindre slitage/fläckar på box samt ytterkartong

Ring, gammalslipad diamant ca 1,00ct ca Cr(J)/SI1, gammal- och antikslipade diamanter 18xca0,05ct ca W-Ca/VS2-P, syntetiska safirer, millegriffeinfattade, Ø18¼, bredd:4,5-17mm, senare ringskena, spricka i millegriffen, platina/vitguld 18K. Vikt: 10,8 g

Herrur Omega, 36mm, manuell, stål, cal. 265, boettnr: 2639-9, verknr: 13134921, liten sekundvisare, rost på visare, läderband ej original, box

Armband, x-länk med stav, 19,5cm, bredd: 42,5mm, 18K Vikt: 82,1 g

Armband, x-länk med stav, ...

1 Herrur Omega Genève, 18K, Ø34,5mm, refnr: 166070, Cal: 565, verknr; 33564837, läderband defekt, inga tillbehör

1 Herrur Omega Genève, 18K...

Väska Gucci Marmont Mini 2...

Herrur Omega Seamaster 120m, stål, Ø36,5mm, quartz Cal 1438 verknr: 255461, boettnr: 196.1501/396.1501, stållänk Omega 501/823 av, saknar stift, inga tillbehör.

Collier, emalj samt vita stenar, 54,5cm, bredd: 2-8,2mm, 21K Vikt: 21,1 g

Väska, Louis Vuitton Alma ...

Ett par solglasögon, Louis...

Armband, Hermès Clic Clac H, guldfärgad metall med vitemalj, ca 55x45mm, märkt Hermès Made in France, bredd:12mm, ytliga repor, inga tillbehör

Armband, Hermès Clic Clac ...

Ring, trappslipad gulgrön sten, fasettslipad ljusblå sten, Ø17¼, Odens Smycke, Stockholm, bredd:4-17,5mm, 18K  Vikt: 17,1 g

Ring, trappslipad gulgrön ...

Unisex Pasha De CartierT850209, 987035 Quartz med ca 82 diamanter 0,01ct/st, 18K , går ej, defekt urtavla, bucklig på baksidan, Ø 4,5 cm inklusive kronan, längd 23,5 cm.

Se kontorets övriga auktionsvaror