Herrur Omega Seamaster, quartz, datum, safirglas, ca 38mm, (repor, mindre slitage)

Såld
3 600 kr

2012-04-03 14:14:15

Auktnr 714467
Varukategori Klockor / Herrur
Kontor Göteborg Nordstan
Utropspris 1 000 kr
Aktuellt bud 3 600 kr
Stänger 2012-04-03 14:14:15

3/4 14:14 Köpt av budgivare 3 600 kr