Herrur Omega Seamaster, quartz, datum, safirglas, ca 38mm, (repor, mindre slitage)
Auktnr | 714467 |
Kontor | Göteborg Nordstan |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 3 600 kr |
Stänger | 2012-04-03 14:14:15 |
3/4 14:14 | Köpt av budgivare | 3 600 kr |