Auktion pågår nu, 167 st utrop

Träffar: 3306   « Föregående 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 166 Nästa »

Objektiv, Nikon, Macro Nikkor 40mm 1:2.8G, AF-S DX  f/2.8G, serienummer2022149, med motljusskydd, bruksslitage.  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R79374

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:03:00

Pantax 645 film holder, för 120-film, smärre slitage.  Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R72760

1 kr

Budledare: joelmagz Antal bud: 1

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:03:30

Auktionsnummer: SE1.20240501.R79565

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:04:00

Auktionsnummer: SE1.20240501.R78093

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:04:30

Objektiv, Sigma, 120-300mm 2.8 EX DG Apo HSM för Nikon F, seienummer 4021239, mindre damm invändigt, filter, linsskydd bak, motljusskydd, väska Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R78507

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:05:00

Objektiv Canon EF, 16-35mm 1:2,8 L USM, serienummer 587171, med motljusskydd, linsskydd, mjukt fodral, bruksslitage, ytliga märken.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R78996

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:05:30

Objektiv Nikon AF-S Nikkor 18-105mm 1:3.5-5.6G ED, serienummer 32343064, med UV-filter, motljusskydd, linsskydd (det främre ej original), mjukt fodral, kartong, smärre bruksslitage.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R78124

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:06:00

Kamerahus Pentax 67 serienummer 4170902, med body cap, 1990-tal, objektiv SMC Pentax 67 1:4 45mm, med BW-filter, linsskydd, motljusskydd PH-SB 82mm, mellanringar, Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R79900

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:06:30

Kamerahus Nikon D7000, serienummer 6337010, batteri, objektiv Nikon AF-S Micro Nikkor 105mm 1:2.8G ED VR serienummer 2089137, motljusskydd, instruktionsbok, objektiv Nikkor 18-55mm 1:3.5-5,6G serienummer 51527770, linsskydd, Objektiv Nikkor 50mm 1:1,8D, serienummer 2231426, med kartong, instruktionsbok. Bruksslitage. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R80612

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:07:00

Kamerahus Nikon D5600, serienummer 6054100, axelrem, kartong, slitage, autofokus fungerar ej, batteri och laddare saknas. Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R79375

Guld / Armband Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:07:30

Objektiv Super -Angulon 1:3.4/21, svart, serienummer 2292054, Wetzlar, 1968, för Leica, med sökare, linsskydd mjukt fodral, smärre slitage, nyligen genomgången.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R80257

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:08:00

Auktionsnummer: SE1.20240501.R76926

Militaria, vapen & medaljer Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:09:30

Auktionsnummer: SE1.20240501.R72750

Övrigt Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:10:00

Portfölj med två inklistrade färglitografier signerade av Peter Dahl, Carl Michael Bellman

Auktionsnummer: SE1.20240501.R74654

Konst & antikviteter / Övrigt Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:10:30

Tavla akvarell Stephan Gip, staket, bildyta 28x39cm. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R73798

275 kr

Budledare: aga2017 Antal bud: 1

Konst & antikviteter / Måleri Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:11:00

Ett par kandelabrar, tenn, Danskt handarbete Eneret 3-armade, höjd 28,5cm. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R74812

Övrigt Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:11:30

Skulptur, Hanne Dreutler, studio Åhus, år 1996, Märkt HD-A2, höjd 32cm, glas Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R77894

300 kr

Budledare: stefcio63 Antal bud: 1

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:12:00

Bok, Folio, Carl Johan Billmark, Chateau royal d'Ulriksdal, Paris, Litograferat titelblad, 17 tonlitograferade planscher, samtliga verk ej fullständigt genomgångna. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R74731

Övrigt Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:12:30