Träffar: 9   [1]

Akustisk gitarr Epiphone AJ 200 med mjukt fodral

Auktionsnummer: SE7.20191021.A18036

Aktuellt bud:

700 kr

Musikinstrument   Uppsala

Stänger: 2019-10-21 11:43:30

 Mikrofon Pronomic utan sladd, 1 mikrofon Irig, 1 par hörlurar S5GBW, 1 högtalare Orion, ej funktionstestad  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE9.20191022.A41268

Musikinstrument   Göteborg Nordstan

Stänger: 2019-10-22 13:05:30

Akustik Gitarr Ibanez Vintage  modell-nr628, små repor Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE9.20191022.A41270

Aktuellt bud:

650 kr

Budledare: robban65

Stänger: 2019-10-22 13:06:30

Altsaxofon Dixon Super Deluxe snr A2045758, i originaletui. Fint bruksskick.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20191022.A16313

Musikinstrument   Malmö Centralen

Stänger: 2019-10-22 14:22:30

Fender stratocaster ´60-s´, Japan, snr U036540 i gigbag, svajarm. några hack i lacken på framsikdan.

Auktionsnummer: SE11.20191022.A16314

Stänger: 2019-10-22 14:23:00

Aukustisk gitarr Epiphone, modell EJ-200/VS, serienr: 0811232652,. mjukt fodral. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE4.20191023.A55877

Musikinstrument   Malmö Triangeln

Stänger: 2019-10-23 12:18:30

Elgitarr Ibanez, RG series, RG350EX, nr I 071228227, fint skick,  mjukt fodral

Auktionsnummer: SE6.20191028.A12127

Aktuellt bud:

1 700 kr

Musikinstrument   Västerås

Stänger: 2019-10-28 11:34:00

Akustisk Gitarr, Sundberg, mod: OM, custom made (Jonas) Snr: 103/11, i hårt fodral Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20191030.A28822

Musikinstrument   Östermalm

Stänger: 2019-10-30 19:00:00

Akustisk gitarr Santana bonfire SAN-B8B, i mjukt tygfodral Bruksslitage  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE12.20191031.A22541

Aktuellt bud:

100 kr

Budledare: holatokio

Musikinstrument   Göteborg Angered

Stänger: 2019-10-31 14:55:00

[1]