Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 3519   « Föregående 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 176 Nästa »

Kamerahus Nikon D7100, serienummer: 4506999, batteri och minneskort, Objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6G, Objektiv AF-S Nikkor 70-300mm 1:4.5-5.6G, Blixt Nikon Speedlight SB-700, serienummer: 2394909, Zoom H6 Handy Recorder, serienummer: 00048397 med två mikrofoner XYH-6 MSH-6 14031, fodraler och kameraväska.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240501.A61655

Foto & elektronik Solna

Stänger: 2024-05-01 16:22:30

Objektiv Sigma (för Canon) 15mm 1:2,8 EX DG Fisheye, serienr 11549052, visst färgskav på lock

Auktionsnummer: SE18.20240501.A61656

Aktuellt bud

500 kr

2024-05-01 16:23:00

Budledare: - Antal bud: -

Foto & elektronik Solna

Stänger: 2024-05-01 16:23:00

Objektiv Olympus M. Zuiko Digital 7-14mm 1:2.8 Pro, splash proof, serienr AC8228538

Auktionsnummer: SE18.20240501.A61657

Aktuellt bud

2 000 kr

2024-05-01 16:23:30

Budledare: carlbull Antal bud: 1

Foto & elektronik Solna

Stänger: 2024-05-01 16:23:30

Kamerahus Olympus Pen-F serienr BHNA02312, 4st Objektiv Olympus M. Zuiko Digital: 12mm 1:2.0 ED MSC serienr ABW213601, 17mm 1:1.8 MSC serienr ABT240014, 30mm 1:3.5 Macro ED MSC serienr ACBA00159, 45mm 1:1.8 MSC serienr ABS228192 , 1 UV-filter, smärre ytliga slitage, laddare saknas, ett objektivlock saknas, del med logga saknas på ett objektivlock

Auktionsnummer: SE18.20240501.A61658

Foto & elektronik Solna

Stänger: 2024-05-01 16:24:00

Objektiv Canon Zoom Lens 28-300mm 1:3,5-5,6 L IS USM, serienummer 60635, linsskydd, filter, motljusskydd, fodral, smärre bruksslitage.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R77283

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:00:00

Objektiv Mamiya 645 AF 55mm 1:2,8, serienummer TD1103, motljusskydd, linsskydd baktill, smärre slitage,  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R74763

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:00:30

Objektiv  Mamiya- Sekor C, 1:4 150mm, serienummer 37350, linsskydd bak, smärre slitage, något dröga reglage, några mindre dammkorn invändigt. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R80668

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:01:00

 Objektiv, Zeiss, Distagon T*  ZE, F/1,4 35mm, för Canon, serienummer 15834682, med motljusskydd samt filter Hoya UV(C) HMC 72mm, linsskydd fram och bak, kartong, ej ifyllt garantikort, smärre slitage, originalkartong. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R74974

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:01:30

Objektiv Mamiya Sekor D, 1:2,8 45 mm, serienummer IB3002, UV-filter, motljusskydd, linsskydd baktill, smärre slitage. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R74765

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:02:00

Objektiv Mamiya 645 AF 150mm 1:3,5, serienummer HA3025, motljusskydd, linsskydd baktill, smärre slitage, ej funktionstestad. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R74766

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:02:30

Objektiv, Nikon, Macro Nikkor 40mm 1:2.8G, AF-S DX  f/2.8G, serienummer2022149, med motljusskydd, bruksslitage.  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R79374

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:03:00

Pantax 645 film holder, för 120-film, smärre slitage.  Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R72760

Aktuellt bud

1 kr

2024-05-01 19:03:30

Budledare: joelmagz Antal bud: 1

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:03:30

Kamera Robot IIa, Tyskland, serienummer C 117467, med fodral, 1950-tal, bruksslitage, seg i långa tider.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R79565

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:04:00

Kamera, Zorki 3 M, serienummer 5567083, med 1:2/5cm, 1950-talets slut, Sovjetunionen, med fodral, sega tider, slitage. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R78093

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:04:30

Objektiv, Sigma, 120-300mm 2.8 EX DG Apo HSM för Nikon F, seienummer 4021239, mindre damm invändigt, filter, linsskydd bak, motljusskydd, väska Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R78507

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:05:00

Objektiv Canon EF, 16-35mm 1:2,8 L USM, serienummer 587171, med motljusskydd, linsskydd, mjukt fodral, bruksslitage, ytliga märken.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE1.20240501.R78996

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:05:30

Objektiv Nikon AF-S Nikkor 18-105mm 1:3.5-5.6G ED, serienummer 32343064, med UV-filter, motljusskydd, linsskydd (det främre ej original), mjukt fodral, kartong, smärre bruksslitage.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R78124

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:06:00

Kamerahus Pentax 67 serienummer 4170902, med body cap, 1990-tal, objektiv SMC Pentax 67 1:4 45mm, med BW-filter, linsskydd, motljusskydd PH-SB 82mm, mellanringar, Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R79900

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:06:30

Kamerahus Nikon D7000, serienummer 6337010, batteri, objektiv Nikon AF-S Micro Nikkor 105mm 1:2.8G ED VR serienummer 2089137, motljusskydd, instruktionsbok, objektiv Nikkor 18-55mm 1:3.5-5,6G serienummer 51527770, linsskydd, Objektiv Nikkor 50mm 1:1,8D, serienummer 2231426, med kartong, instruktionsbok. Bruksslitage. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R80612

Foto & elektronik Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:07:00

Kamerahus Nikon D5600, serienummer 6054100, axelrem, kartong, slitage, autofokus fungerar ej, batteri och laddare saknas. Vikt: 0 g Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE1.20240501.R79375

Guld / Armband Östermalm

Stänger: 2024-05-01 19:07:30