Auktion pågår nu, 50 st utrop

Träffar: 3373   « Föregående 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 169 Nästa »

Mugg, Mumin, Mymlans mamma / Mymmelin äiti (2012). Motivet kommer från serien "Att bygga ett hus". Stämplad, QC0320, Arabia, Finland. Höjd 8 cm, Ø 8,5 cm, rymmer 0,3L. nr 54

Mugg, Mumin, Lilla My fick en ny mugg på våren 2015. Den röda muggen är den tredje som föreställer Lilla My. Tillverkningen av muggen upphörde 2021, Stämplad, Arabia, Finland, höjd 8cm, Ø8,5cm, rymmer 0,3L, samt infomationsblad, QC0320, nr 7

Mugg, Mumin, Mumintrollet grön (2019). Motivet kommer från serien "Mumintrollet och marsinnevånarna", höjd: 8 cm, Ø 8,5 cm, rymmer 0,3L, QC0320, Moomin 75år, nr 89

Mugg, Mumin, Moominhouse, stämplad, Arabia, Finland, höjd 8 cm, Ø 8,5 cm, rymmer 0,3L, för att fira 70 år med Mumintrollen lanserade Arabia en mugg som heter Muminhuset. Även om det är en speciell mugg så tillverkas den fortfarande, CR0321, nr 68

Mugg, Mumin, Muminpappan fick sin nya mugg 2014. Den här gången var bakgrundsfärgen mörkblå, och muggen utgick 2022, stämplad by Arabia, Finland, höjd 8 cm, rymmer 30cl, porslin, QC0320, nr 65

Mugg, Mumindagen, denna specialmuggen släpptes på Tove Janssons födelsedag, den 9 augusti 2021, stämplad by Arabia, Finland, höjd 8 cm, rymmer 30cl, porslin, CR0221, nr 98, i kartong

Agenda hållare till almanacka, Mulberry, brunt skinn, 19,5x13,5x3cm, med dragkedja runt

Agenda hållare till almana...

Klocka, Swatch, blå med fiskar i plast, S203, nr 5671, band lite torkat, Ø38mm, quartz, länk 16-21cm

Klocka, Swatch, blå med fi...

Klocka, Swatch Chrono, länk i blått läder, nr 417, Ø38mm, quartz, länk 16-20,5cm, i etui

Klocka, Swatch Chrono, län...

Klocka, Swatch, flexlänk 15,5-22,5cm,  5755, nr 2145,  Ø38mm, quartz,  i etui

Klocka, Swatch, flexlänk 1...

1 Herrur, Tag Heuer Aquaracer, Ø41mm, quartz, stål, länk 17cm, kronograf, safirglas, datum, referensnummer BA0804, serienummer REM9064, cert 2010, box, ytterkartong, manual, 3 extra länkbitar, batteribyte med kvitto 2023, bruttovikt 144,6g

Herrur Tag Heuer Connected, Smartwatch, titan, laddningsbar, Serie-nr: AN1380HR72501HH, Modell: SBF8A8001-0, Garantinummer: 7MXG-SNCV-MHPY, Ø46mm, safirglas, gummiarmband, viklås i titan, ny laddsladd, laddplatta, något repig vid boett samt viklås, en knapp saknas till öppning av viklås, putsduk, manual, box, ytterkartong

Väska, Christian Dior, 31,5x24x12cm, Lady Dior, datecode: MA0969, Italien Juli år 1999, svart läder med rött innerfoder, fläck i botten, slitage finns handtag och kanter, med kvitto från Bukowskis från 2016, samt garantikort nr 44012020784773 Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Christian Dior, 31,...

Väska Chanel Executive Tot...

Väska, Louis Vuitton, monogram canvas, Icare Laptop Bag datecode: AS0150, Frankrike vecka 5 år 2010, 39x28x14cm, axelrem, hänglås med nycklar till, dustbag Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton, mono...

Väska, Louis Vuitton, Pochette Doc, 38x28x3cm, momogram canvas, datecode: TH2007, Frankrike Vecka 20 år 2007 dragkejda, med kvitto och dustbag Vikt: 0 g

Väska, Louis Vuitton, Poch...

Skor, Höga Sneakers, Dsquared2, stl 41, vita, i plast, kartong och dustbag, kvitto, nyskick Vikt: 0 g

Skor, Höga Sneakers, Dsqua...

Två Ringar, släta, Ø17½,17¾, bredd 4mm, gravyr, 18K Vikt: 8,5 g

Två Ringar, släta, Ø17½...

Hänge, hjärta, 10x10mm, 18K Vikt: 0,5 g

Hänge, hjärta, 10x10mm, 1...

Damur, Zitura, quartz, stål, 25x17mm, med guldtacka som urtavla, safirglas, boettnummer 57892, länk 18-19cm, bruttovikt 49,5g

Damur, Zitura, quartz, stå...