Träffar: 4150   « Föregående 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 208 Nästa »

Ring, stl 19¼, bredd 6mm, gravyr, Schalin 18K  Vikt: 8,2 g

Ring, stl 19¼, bredd 6mm, ...

2 Ringar, stenar/skadad, 18K  Vikt: 4,5 g

Kedja Ankar, 48cm, bredd 2,5mm, lagning/lödning vid lås-öglan, Balestra 18K  Vikt: 14,9 g

Hänge Krucifix/Kejsarlänk, längd inklusive öglan 45mm, bredd 25mm, 18K Vikt: 10,8 g

Hänge Krucifix/Kejsarlänk...

Armband Kejsarlänk, 21cm, ...

Armband Kejsar, 14,5cm, bredd 5,2mm, 18K  Vikt: 27,9 g

Länkbit Kejsarlänk, 5,5cm, bredd 5,2mm, ostämplat, 18K  Vikt: 9,9 g

Länkbit Kejsarlänk, 5,5cm...

Hänge, diamanter 5x ca 0,04ct, ca 25 - 35mm, 18K  Vikt: 6,3 g

Hänge, diamanter 5x ca 0,0...

Collier doserad Bismarck, 45cm, bredd 3,3 - 5,3mm, CCC 18K Vikt: 10,1 g

Bajonett, modell 44ASW/7667, längd 38,5cm, förmodligen K98, på bladets ena sida 41FNJ, andra sidan 771Q, Tyskland E. & F. Horster & Co Solingen 1944, skruv längs ner saknas, slitage, längd inklusive stålbalja 40,5cm

Ring stl 17¼, skenans bred...

Mynt, Ø 14mm, 10 Dollar Elizabeth II Cook Islands, Engagement of the princess, Victoria 2009, plastetui, 24K

Mynt, Ø 14mm, 10 Dollar El...

Minnesmedalj, Gigantmedalj, Ø 88,7mm, Så att ni blir ljusets barn, Prinsessa av Sverige Estelle Silvia Ewa Mary döpt 22.05.2012, Brons förgyllt med 24 karat guld, tjocklek 8mm, 400g, certifikat från Mynthuset Sverige, plastetui samt tillhörande ask medföljer

Minnesmedalj, Ø 39mm, Så att ni blir ljusets barn, Prinsessa av Sverige Estelle Silvia Ewa Mary döpt 22.05.2012, Brons förgyllt med 24 karat guld, 25,7g, plastetui samt tillhörande ask medföljer

Minnesmedalj, Ø 39mm, Så ...

Ljusstake Orrefors, Celeste design Anne Nilsson, höjd 33cm, randig i blått/silver, signerad AN.EL samt instämplad logotyp, smärre slitage, inga anmärkningar  Skickas med postpaket.

Ett par örhängen, blommor, Ø ca 9mm, stift, gulguld 18K Vikt: 3,5 g

Ett par örhängen, blommor...

Ett par örhängen, stjärnor, Ø ca 6mm, stift, gulguld 18K  Vikt: 0,5 g

Ett par örhängen, stjärn...

Armband Flätad, ca 19cm, bredd ca 11mm, GHA Silver 925/1000 Vikt: 9,1 g

Armband Flätad, ca 19cm, b...

Collier Flätad, ca 45cm, bredd ca 11mm, GHA Silver 925/1000 Vikt: 19,5 g

Collier Flätad, ca 45cm, b...

Hänge, defekt, sten saknas, Silver Vikt: 13,4 g

Hänge, defekt, sten saknas...