Auktion pågår nu, 833 st utrop

Träffar: 100   « Föregående 1 ... 3 4 [5]

Kedja Ormlänk med Hänge Efva Attling Crazy heart, längd 45 cm, länkens bredd 1 mm, hängets längd 35 mm, bredd 28 mm, 925/1000 silver. Vikt: 8,1 g

Kedja Ormlänk med Hänge E...

Ring, stl 19, bredd 4 mm, gravyr, 18K. Vikt: 2,4 g

Armband hjärtan, längd 19 cm, bredd 2-12 mm, 925/1000 silver. Vikt: 4,4 g

Armband hjärtan, längd 19...

Kedja Pansar, Guldfynd, längd 45½ cm, bredd 3 mm, 925/1000 silver. Vikt: 8,8 g

Kedja Pansar, Guldfynd, lä...

Ring, stl 20, bredd 4 mm, 925/1000 silver. Vikt: 4,1 g

Collier Bismarck, rak modell, bredd 4 mm, längd 43 cm, 18K. Vikt: 8,3 g

Diverse defekt guld med sten, 18K. Vikt: 18,6 g

Diverse defekt silver, 830/1000 silver. Vikt: 24,4 g

Collier Bärnsten, längd 75 cm. Vikt: 0 g

Collier Bärnsten, längd 7...

Damur Cartier Must de Ronde, 925/1000 förgyllt silver, boett Ø33 mm, quartz, refnr 1810.1, serienr 18101000361, sliten förgyllning på framsida boett, slitet läderband, fungerade vid testtillfället, kvitto från Luxury Watches Rimini Italien, bok, manual samt originalbox medföljer.

Herrur Omega Seamaster, automatic datum, boett Ø34 mm, krona ej original, inga tillbehör, personlig gravyr från år 1964 på baksida, fungerade vid testtillfället, stål/doublé.

Sked,  P3/1821, stämplad Sidwall, längd 22½ cm, silver. Vikt: 68 g

Sked, P3/1821, stämplad S...

Sked, N6/1891, stämplad C E Halldin, längd 23 cm, gravyr på baksida skaft, silver. Vikt: 54,8 g

Sked, N6/1891, stämplad C ...

Sked, troligen B5/1856, stämplad C Holm, längd 22 cm, gravyr på baksida skaft, silver. Vikt: 65,1 g

Sked, troligen B5/1856, st...

Sked, U5/1874, stämplad K Söderström, längd 22 cm, gravyr på baksida skaft, silver. Vikt: 53,2 g

Sked, U5/1874, stämplad K ...

2 skedar, modell Haga, Skandia, V8/1947, längd 21 cm, , silver. Vikt: 128,1 g

Väska, Louis Vuitton Batignolles, monogram canvas, serienr CA 4027, mått ca 40x16 cm, vintage modell, bruksskick, slitage/avskav förekommer, inga övriga tillbehör.

Väska, Louis Vuitton Batig...

Väska, Louis Vuitton Alma BB, monogram, klarröd, vernisläder, detaljer i gulmetall, lås samt nycklar medföljer, bredd 32 cm, höjd 24 cm, djup 15 cm, made in France, inga övriga tillbehör.

Väska, Louis Vuitton Alma ...

Väska, Versace Jeans Couture, konstläder, detaljer i gulmetall, bredd 34 cm, höjd 25 cm, djup 17 cm, inga övriga tillbehör.

Väska, Versace Jeans Coutu...

Plånbok, Versace Jeans Couture, konstläder, 8 st kortfack, mått 12 X 11½ cm, inga övriga tillbehör.

Plånbok, Versace Jeans Cou...

« Föregående 1 ... 3 4 [5]