Auktion pågår nu, 91 st utrop

Träffar: 527   « Föregående 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27 Nästa »

Ett par manschettknappar, längd: 28mm, bredd: 11mm, år: 1945, förgyllda, smärre repor, silver 830/1000 Vikt: 11,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93851

Silver / Manschettknappar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:02:00

Armband med blomsterdekor, längd: 18,5cm, bredd: 3-12mm, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, år: 1957, något böjt lås, silver 830/1000 Vikt: 16,2 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93852

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:02:30

Armband, längd: 19cm, bredd: 8,8mm, förgylld, med öglor för säkerhetskedja, silver 830/1000 Vikt: 21,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93853

250 kr

Budledare: tamagaz20 Antal bud: 5

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:03:00

Diverse silver, defekt, trasigt, silver 830-925/1000 Vikt: 40 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93854

275 kr

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:03:30

Kedja Pansar, längd: 55cm, bredd: 1,7mm, stämplad Italy, silver 925/1000 Vikt: 4,1 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93855

75 kr

Silver / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:04:00

Ring, stl 18½, bredd: 10,6mm, repor, silver 925/1000 Vikt: 8,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93856

75 kr

Budledare: natta1 Antal bud: 1

Silver / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:04:30

Hänge flygplan, längd: 26mm, bredd: 2,5-20,7mm, ögla på baksida, förgylld, silver 830/1000 Vikt: 2,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93857

50 kr

Silver / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:05:00

Hänge, längd: 19,2mm, bredd: 13mm, silver 925/1000 Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93858

25 kr

Stänger: 2024-04-23 12:05:30

Ring,slät, stl 17½, bredd: 6mm, gravyr, 18K Vikt: 10,2 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93859

5 400 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:06:00

Ring,slät,stl 21¼, bredd: 6,9mm, repor, gravyr, 18K  Vikt: 14,1 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93860

7 400 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:06:30

Armband, längd: 22cm, bredd: 4,2mm, bucklor på lås, saknar ögla, 14K Vikt: 8 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93861

3 400 kr

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:07:00

2 Ringar, uppklippt, defekt, 18K Vikt: 6,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93862

3 600 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:07:30

Collier X-länk, längd: 42cm, bredd: 2,1mm, bucklor, 22K  Vikt: 6,1 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93863

4 000 kr

Guld / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:08:00

1 Armring, 1 Kedja, 1 Ring, defekt, gravyr, bucklor, 18K  Vikt: 13,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93864

7 200 kr

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:08:30

Ring med färgade stenar och emaljdetaljer, ställbar storlek, bredd: 1,7-24,7mm, smärre färgbortfall på emalj, skev skena, ostämplad, 21K  Vikt: 5,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93865

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:09:00

Ring med vita stenar, stl 18½, bredd: 1-13mm, 18K Vikt: 3,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93866

1 800 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:09:30

Kedja manglad Pansar, längd: 56cm, bredd: 3,6mm, 18K Vikt: 21,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93867

11 500 kr

Budledare: fifa2023 Antal bud: 1

Stänger: 2024-04-23 12:10:00

Kedja Venezia, hänge med odlad barock pärla Ø9,1mm, längd: 64cm, bredd: 1,5-21,5mm, hänge defekt, defekt extra lås på kedja i oädel metall, 18K  Vikt: 10,9 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93868

Stänger: 2024-04-23 12:10:30

Kedja gles Ankar, längd: 49,5cm, bredd: 1,8mm, ojämnheter, 18K Vikt: 3,8 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93869

2 000 kr

Stänger: 2024-04-23 12:11:00

2 Ringar, gravyr, repor, 23K Vikt: 8,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93870

5 800 kr

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-04-23 12:11:30

« Föregående 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27 Nästa »