Auktion pågår nu, 549 st utrop

Träffar: 110   « Föregående 1 [2] 3 4 ... 6 Nästa »

Diverse defekta smycken 18K 39,4g bto (inkl. 6 odlade pärlor Ø 5,5 - 6 mm).

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16698

19 000 kr

Budledare: fifa2023 Antal bud: 3

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:10:00

Härlig berlock

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16699

Silver / Hängen & berlocker Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:10:30

Liisa Vitali: ring

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16700

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:11:00

Kalevala Koru: berlock i brons med en grön sten Ø 43 mm. Stämplad MADE IN FINLAND kk. En 82 cm lång och 2,8 mm bred kedja medföljer. 26,5g bto.

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16701

Fashion / Accessoarer Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:11:30

Thai: berlock i 18K guld med en plastkapslad Ganesha-figur. Den är 31,7 mm lång inkl. ögla och väger 6,7g BTO. Stämplad 80%. Röd sammetspåse medföljer.

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16702

Guld / Hängen & berlocker Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:12:00

Väska Gucci Marmont Mini 2.0 i svart läder. Den är 18 x 10 x 55 mm nertill. Magnetlås. Ljust mockafoder. Märkt GUCCI made in Italy. Kedja i gulmetall som går att ta bort. Den är 127 cm lång och 7 mm bred. Utskrivet Entrupy-certifikat medföljer. Minimala smårepor i lädret efter varsamt bruk.

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16703

Fashion / Väskor Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:12:30

Lisa Larson: figurin katten Måns (maxi) i grått. Den är c:a 30 cm hög. Stengods. Signerad LISA L. K-Studion Gustavsberg. Stämplad MADE IN SWEDEN. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16705

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:13:30

Lisa Larson: figurin katten Moses i grått. Den är c:a 15 cm hög och 30 cm lång. Stengods. Signerad LISA L. K-Studion Gustavsberg. Stämplad MADE IN SWEDEN. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16706

Stänger: 2024-04-18 19:14:00

Ulrika Hydman- Vallien: vas

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16707

Stänger: 2024-04-18 19:14:30

Ulrika Hydman- Vallien: vas

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16708

1 300 kr

Budledare: mareng0304 Antal bud: 10

Stänger: 2024-04-18 19:15:00

Ulrika Hydman- Vallien: skål på fot i frostat glas med målad dekor. Den är c:a 10 cm hög. Signerad Kosta Boda Ulrika HV STUDIO EDITION 219/250.

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16709

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:15:30

Ulrika Hydman Vallien: tre glas

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16710

Keramik, porslin & glas / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:16:00

Gunnar Cyrén: snapsglas

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16711

Stänger: 2024-04-18 19:16:30

Gunnar Cyrén: snapsglas

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16712

Stänger: 2024-04-18 19:17:00

Bertil Vallien: skulptur

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16713

Stänger: 2024-04-18 19:17:30

Bertil Vallien: skulptur

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16714

Stänger: 2024-04-18 19:18:00

Bertil Vallien: skulptur

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16715

Stänger: 2024-04-18 19:18:30

Tio engrams finguldstackor 24K ESSAYEUR FONDEUR; totalt 10,0g 24K.

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16717

7 600 kr

Budledare: thaicharoen Antal bud: 7

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:19:30

Örhängen i 18K guld med vita stenar. De är 19 mm långa och väger 1,8g.

Auktionsnummer: SE73.20240418.A16718

1 000 kr

Guld / Örhängen Umeå

Stänger: 2024-04-18 19:20:00