Auktion pågår nu, 306 st utrop

Träffar: 3518   « Föregående 1 2 [3] 4 5 ... 71 Nästa »

Playstation 4 Pro 1TB, Modell: CUH-7116B, 1 handkontroll, HDMI-kabel, micro USB-kabel, strömkabel, funktionstestad. Skickas med postpaket.

Armband 4radig, 18cm, bredd 12mm, lås med 3 gröna stenar, defekt länkbit, vitguld 18K  Vikt: 32,7 g

Ring, borstad dekor, stl 17, bredd 4,5 - 12,7mm, gulguld 18K Vikt: 6,2 g

Hänge/Brosch, ca 40mm, bergkristall ca 12mm, Stigbert år 1946, 18K Vikt: 8,3 g

Hänge/Brosch, ca 40mm, ber...

Kedja, 57cm, bredd 2,2mm, skeva länkbitar, Harbeck Wilhelm år 1946, 18K Vikt: 6 g

Klackring, stl 17¼, diamant 1x ca 0,15ct, bredd 10,4mm, OWN Kristianstad år 1970, 18K Vikt: 6,1 g

Klackring, stl 17¼, diaman...

Herrur Tissot PRC 200, stål, automatisk, 44mm, ref: T0055427A, nr 8MA RZY 0DC, datum, kronograf, glasbaksida, läderband med slitage, viklås, inga tillbehör.

Herrur Tissot PRC 200, stå...

Ring, stl 16¼, diamant 1x ca 0,06ct, bredd 4mm, 18K Vikt: 6,1 g

Ring, stl 16¼, diamant 1x ...

Ring, stl 17¼, 7 blå stenar möjligen safirer, slitna stenar, bredd 2,5mm, vitguld 18K  Vikt: 1,5 g

Ring, stl 17¼, 7 blå sten...

Ring, diamanter 1x ca 0,40ct + 2x ca 0,20ct samt 16x ca 0,005ct, stl 17, bredd 10,9mm, höjd 9,2mm, vitguld 18K Vikt: 8,7 g

3 Snurrebussar, gulguld 18K  Vikt: 0,3 g

Diverse guldsmycken, defekt/skadad/gravyr/stenar/pärlor/lösa pärlor, 18K bruttovikt 42,5g Vikt: 42,5 g

Ett par örhängen, defekt/skadad/ostämplad, minst 21K  Vikt: 5,7 g

Ett par örhängen, defekt/...

Ring, sten saknas/defekt/vitguld, 14K  Vikt: 1,4 g

Herrur Tissot, Le Locle Powermatic 80, Ø ca 39mm, automatisk, stål, läderband, viklås, datum, nr T006407, 50H LYR HPD, inga tillbehör

Armband, halvstelt, 19cm, bredd ca 2mm, integrerad hänge dubbelsidig/vridbar, ena sidan prinsesslipade diamanter 16x ca 0,025ct, andra sidan 16st blå stenar möjligen safirer, Ø 9,3mm, gul/vitguld blank/borstad dekor, smärre repor, 14K  Vikt: 9,7 g

Collier, halvstelt, 44cm, bredd ca 2mm, integrerad hänge dubbelsidig/vridbar, ena sidan prinsesslipade diamanter 16x ca 0,015ct samt 4st gröna stenar möjligen smaragder, andra sidan 16st blå stenar möjligen safirer, Ø 9,3mm, gul/vitguld blank/borstad dekor, smärre repor, 14K  Vikt: 15,5 g

Herrur Swiss Military Hanowa, stål, quartz, ca 42mm, ref: 6-5183.7, serienummer 14286J, safirglas, kronograf, länk, viklås, repor, box, manual.

Ring, stl 17½, 2 kulor grön och gulmetall Ø 8,2/10mm, bredd 4,2mm, gulmetall, Edblad

Ring, stl 17½, 2 kulor gr...

Collier Ankar, 46,5cm, bredd 0,6mm, hänge Måne, 6 - 8mm, vitmetall, Edblad

Bälte Gucci, GG HE2AT, 85.34 1476, längd ca 100cm, bredd 4cm, nummer 409416, canvas/läder, färgbortfall på spänne, bruksslitage, inga tillbehör

Bälte Gucci, GG HE2AT, 85....

Kedja Cordell, 62cm, bredd 5,5mm, 18K Vikt: 75,9 g

Ring, stl 19¼, bredd 6mm, gravyr, Schalin 18K  Vikt: 8,2 g

Ring, stl 19¼, bredd 6mm, ...

2 Ringar, stenar/skadad, 18K  Vikt: 4,5 g

Kedja Ankar, 48cm, bredd 2,5mm, lagning/lödning vid lås-öglan, Balestra 18K  Vikt: 14,9 g

Hänge Krucifix/Kejsarlänk, längd inklusive öglan 45mm, bredd 25mm, 18K Vikt: 10,8 g

Hänge Krucifix/Kejsarlänk...

Armband Kejsarlänk, 21cm, ...

Armband Kejsar, 14,5cm, bredd 5,2mm, 18K  Vikt: 27,9 g

Länkbit Kejsarlänk, 5,5cm, bredd 5,2mm, ostämplat, 18K  Vikt: 9,9 g

Länkbit Kejsarlänk, 5,5cm...

Hänge, diamanter 5x ca 0,04ct, ca 25 - 35mm, 18K  Vikt: 6,3 g

Hänge, diamanter 5x ca 0,0...

Collier doserad Bismarck, 45cm, bredd 3,3 - 5,3mm, CCC 18K Vikt: 10,1 g

Bajonett, modell 44ASW/7667, längd 38,5cm, förmodligen K98, på bladets ena sida 41FNJ, andra sidan 771Q, Tyskland E. & F. Horster & Co Solingen 1944, skruv längs ner saknas, slitage, längd inklusive stålbalja 40,5cm

Ring stl 17¼, skenans bred...

Mynt, Ø 14mm, 10 Dollar Elizabeth II Cook Islands, Engagement of the princess, Victoria 2009, plastetui, 24K

Mynt, Ø 14mm, 10 Dollar El...

Minnesmedalj, Gigantmedalj, Ø 88,7mm, Så att ni blir ljusets barn, Prinsessa av Sverige Estelle Silvia Ewa Mary döpt 22.05.2012, Brons förgyllt med 24 karat guld, tjocklek 8mm, 400g, certifikat från Mynthuset Sverige, plastetui samt tillhörande ask medföljer

Minnesmedalj, Ø 39mm, Så att ni blir ljusets barn, Prinsessa av Sverige Estelle Silvia Ewa Mary döpt 22.05.2012, Brons förgyllt med 24 karat guld, 25,7g, plastetui samt tillhörande ask medföljer

Minnesmedalj, Ø 39mm, Så ...

Ljusstake Orrefors, Celeste design Anne Nilsson, höjd 33cm, randig i blått/silver, signerad AN.EL samt instämplad logotyp, smärre slitage, inga anmärkningar  Skickas med postpaket.

Ring med diamanter, oval briljantslipad diamant 1x ca 0,65ct ca W/SI, samt rund briljantslipade diamanter 6x ca 0,05ct, stl 19¼, bredd 8,3mm, vitguld, Schalin 18K  Vikt: 19,8 g

Ring, diamanter 1x ca 0,60ct ca TCa/SI samt 13x ca 0,01ct, stl 16¾, Ø 5,3mm, skenas bredd 3,6mm, höjd 8,1mm, vitguld 18K  Vikt: 5,1 g

Hänge örn, med vita stenar, 35x20, repigt,18K  Vikt: 7,7 g

Hänge örn, med vita stena...

Halskedja Venezia, längd ca 50cm, bredd 1 mm, 18K Vikt: 2,9 g

Halskedja Venezia, längd c...

Hänge med diamant, ca 0,15ct, 7mm, 18K Vikt: 0,3 g

Hänge med diamant, ca 0,15...

Armband, rödguld/vitguld, längd 18cm, bredd 10mm, 18K Vikt: 6,9 g

Armband, rödguld/vitguld, ...

Klackring stl 22, bredd 4-12mm, rödguld/vitguld, repig, 14K Vikt: 4,4 g

Halskedja Singapore, längd 45,5cm, bredd 2mm, 18K Vikt: 3,7 g

Halskedja Singapore, längd...

Fotlänk Singapore, längd ...

Halskedja, defekt/trasig, 9K Vikt: 1 g

Halskedja, längd 48,5cm, bredd 3mm, sliten, 14K Vikt: 2,9 g

Halskedja, längd 48,5cm, b...

Ring med diamanter,  ca 6 x 0,04ct,  36 x 0,01ct, samt prinsesslipade diamanter, totalt ca 40x 0,01ct, stl ca 16, 18K  Vikt: 11,7 g

Ring med diamanter, ca 6 x...

Armband med platta, ring, defekt, 14K  Vikt: 2,1 g