Auktion pågår nu, 549 st utrop

Träffar: 100   « Föregående 1 ... 3 4 [5]

Kedja Ormlänk med Hänge Efva Attling Crazy heart, längd 45 cm, länkens bredd 1 mm, hängets längd 35 mm, bredd 28 mm, 925/1000 silver. Vikt: 8,1 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21648

Guld / Kedjor & collier Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:41:30

Ring, stl 19, bredd 4 mm, gravyr, 18K. Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21649

1 300 kr

Guld / Ringar Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:42:00

Armband hjärtan, längd 19 cm, bredd 2-12 mm, 925/1000 silver. Vikt: 4,4 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21650

75 kr

Silver / Armband Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:42:30

Kedja Pansar, Guldfynd, längd 45½ cm, bredd 3 mm, 925/1000 silver. Vikt: 8,8 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21651

100 kr

Budledare: novali Antal bud: 3

Silver / Kedjor & collier Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:43:00

Ring, stl 20, bredd 4 mm, 925/1000 silver. Vikt: 4,1 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21652

75 kr

Budledare: oliwertoth_ Antal bud: 2

Silver / Ringar Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:43:30

Collier Bismarck, rak modell, bredd 4 mm, längd 43 cm, 18K. Vikt: 8,3 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21653

4 600 kr

Stänger: 2024-04-19 11:44:00

Diverse defekt guld med sten, 18K. Vikt: 18,6 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21654

10 000 kr

Budledare: fifa2023 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:44:30

Diverse defekt silver, 830/1000 silver. Vikt: 24,4 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21655

100 kr

Budledare: ann_cbn Antal bud: 4

Silver / Övrigt Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:45:00

Collier Bärnsten, längd 75 cm. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21656

125 kr

Budledare: helena_ Antal bud: 4

Fashion / Accessoarer Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:45:30

Damur Cartier Must de Ronde, 925/1000 förgyllt silver, boett Ø33 mm, quartz, refnr 1810.1, serienr 18101000361, sliten förgyllning på framsida boett, slitet läderband, fungerade vid testtillfället, kvitto från Luxury Watches Rimini Italien, bok, manual samt originalbox medföljer.

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21657

Klockor / Damur Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:46:00

Herrur Omega Seamaster, automatic datum, boett Ø34 mm, krona ej original, inga tillbehör, personlig gravyr från år 1964 på baksida, fungerade vid testtillfället, stål/doublé.

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21659

Klockor / Herrur Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:46:30

Sked,  P3/1821, stämplad Sidwall, längd 22½ cm, silver. Vikt: 68 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21660

350 kr

Budledare: redrum Antal bud: 1

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:47:00

Sked, N6/1891, stämplad C E Halldin, längd 23 cm, gravyr på baksida skaft, silver. Vikt: 54,8 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21662

350 kr

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:47:30

Sked, troligen B5/1856, stämplad C Holm, längd 22 cm, gravyr på baksida skaft, silver. Vikt: 65,1 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21663

350 kr

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:48:00

Sked, U5/1874, stämplad K Söderström, längd 22 cm, gravyr på baksida skaft, silver. Vikt: 53,2 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21664

350 kr

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:48:30

2 skedar, modell Haga, Skandia, V8/1947, längd 21 cm, , silver. Vikt: 128,1 g

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21665

600 kr

Silver / Bestick Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:49:00

Väska, Louis Vuitton Batignolles, monogram canvas, serienr CA 4027, mått ca 40x16 cm, vintage modell, bruksskick, slitage/avskav förekommer, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21670

Fashion / Väskor Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:49:30

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21671

Fashion / Väskor Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:50:00

Väska, Versace Jeans Couture, konstläder, detaljer i gulmetall, bredd 34 cm, höjd 25 cm, djup 17 cm, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21672

Fashion / Väskor Eskilstuna

Stänger: 2024-04-19 11:50:30

Plånbok, Versace Jeans Couture, konstläder, 8 st kortfack, mått 12 X 11½ cm, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE61.20240419.A21673

275 kr

Budledare: marieestelle Antal bud: 6

Stänger: 2024-04-19 11:51:00

« Föregående 1 ... 3 4 [5]