Auktion pågår nu, 91 st utrop

Träffar: 527   « Föregående 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 27 Nästa »

Portabel Bluetooth-högtalare Linocell, grå, kraftigt slitage, inga tillbehör Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93012

25 kr

Foto & elektronik Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:03:00

Stelt armband, gaffelkonst, Ø65mm, dansk stämpel, nysilver

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93063

100 kr

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:03:30

Armband, tvinnat, längd 17cm, 14K Vikt: 1,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93064

700 kr

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:04:00

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93362

Fashion / Kläder & skor Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:04:30

Armband X-länk med stav, längd: 18,5cm, bredd: 9mm, Clareus Firma Tore, år: 1979, 18K Vikt: 11,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94019

6 600 kr

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:05:00

Kedja, längd: 53,5cm, bredd: 1,8mm, stämplad Italy, 18K  Vikt: 3 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94020

1 700 kr

Guld / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:05:30

Guldbit, defekt, 18K Vikt: 0,2 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94021

100 kr

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:06:00

Collier, Bismarck, doserad, springring, längd 45,5cm, bredd 4,2-7,9mm, säkerhetskedja, 18K  Vikt: 36,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94022

21 000 kr

Stänger: 2024-05-07 11:06:30

Ring, stl 15¼, bredd: 4,8mm, repor, gravyr, 18K  Vikt: 4,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94023

2 700 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:07:00

Ring med mönster, stl 18¾, bredd: 2-6,6mm, bucklor, 22K  Vikt: 2,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94024

1 800 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:07:30

Ring med lila sten, stl 17¾, bredd ca 5-11,5mm, ostämplad. 18K  Vikt: 7,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94025

3 800 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:08:00

Armband Bismarck, längd: 20,5cm, bredd: 9mm, Ge-Kå-Smycken G Kaplan, år: 1961, minimala bucklor på lås, 18K Vikt: 27,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94026

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:08:30

Armband, längd: 18,5cm, bredd: 3,6-7,3mm, ostämplat, 18K  Vikt: 20 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94027

11 500 kr

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:09:00

Ring med vit sten, nagg, stl 16, repor, 18K Vikt: 4,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94028

2 500 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:09:30

 Alliansring med 8/8-slipade diamanter ca 0,12ctv, bredd 3,7mm, vitguld importstämpel, 18K Vikt: 4,9 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94029

2 800 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:10:00

Kedja Pansar, längd: 60,5cm, bredd: 6mm, ihålig, små bucklor, 18K  Vikt: 25,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94030

14 500 kr

Stänger: 2024-05-07 11:10:30

Armband X-länk, längd: 22,5cm, bredd: 7mm, repor, buckla vid lås, 18K  Vikt: 16,2 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94031

9 400 kr

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:11:00

Hänge krucifix, längd: 28mm, bredd: 13,2mm, Uno A'Erre, 18K  Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94032

600 kr

Guld / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:11:30

Ett par örhängen, 12mm, bredd 5,1mm,  GHA, 18K Vikt: 0,9 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94033

500 kr

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:12:00

Armband med tio berlocker, längd 18cm,  18K  Vikt: 12,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94034

7 200 kr

Budledare: huda122 Antal bud: 1

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:12:30