Träffar: 629189   [1] 2 3 ... 31460 Nästa »

Brunkullanring i 18K guld, stämplad (BIB) (18K), stl 20, som bredast ca 15mm, vikt 4,23g, fint skick, Nypris 5900:-

Till varan

Skrotguld 18K, vikt 3,45g

Skrotguld 18K, vikt 3,45g

Till varan

Docerat halsband i 18K guld, X-länk, stämplad (18K) (kattfot) längd 45cm, bredd 5,4-6,9mm, ringlås, vikt 12,54g

Till varan

Armband i 18K guld, X-länk, stämplad (HVF) (kattfot) (18K) (O9) längd 18,5cm, bredd 7,94mm, kistlås med säkerhetsåttor, vikt 12,28g

Armband i 18K guld, X-länk...

Till varan

Armband i silver. stämplad (GHA) (925) längd 18,5cm, bredd ca4mm,ringlås,  vikt 3,44g

Armband i silver. stämplad...

Till varan

Skrotguld 18K, vikt 3,43g

Skrotguld 18K, vikt 3,43g

Till varan

Hjärtformat hänge i 18K guld med vita stenar, stämplad (GHA) (750) bredd 14,2mm, höjd 18mm, vikt 1,81g

Hjärtformat hänge i 18K g...

Till varan

Halskedja i 18K guld, Singapore, stämplad (GHA) (750) längd 42cm, bredd 2mm, ringlås, vikt 3,32g

Till varan

Ring i 18K guld med 1st diamant 0,20CT, stämplad (SCHALIN) (18K) (kattfot) stl 19,27,diamatens Ø4,3mm  vikt 4,4g, gravyr finns i ring.

Till varan

Skrotguld 18K, vikt 3,6g

Skrotguld 18K, vikt 3,6g

Till varan

Skrotguld 18K vikt 2,5g

Skrotguld 18K vikt 2,5g

Till varan

Hänge med vit sten i 18K guld, stämplad (750) (BEH) ca bredd 6mm, höjd 11,6mm, vikt 0,58g

Hänge med vit sten i 18K g...

Till varan

Hjärtformat hänge i 18K guld, stämplad (18K) det är ca 11mm bred, längd 15,5mm, vikt 0,4g

Hjärtformat hänge i 18K g...

Till varan

Hjärtformat hänge i 18K guld, stämplad (K18) (CCC) det är ca 9mm brett, längd 17mm, vikt 0,49g

Hjärtformat hänge i 18K g...

Till varan

Skrotguld 18k, 5,24g

Skrotguld 18k, 5,24g

Till varan

Skrotguld 18K, 5g

Skrotguld 18K, 5g

Till varan

Skrotguld 18K, vikt 1,96g

Skrotguld 18K, vikt 1,96g

Till varan

Skrotguld 18K, vikt 5,5g

Skrotguld 18K, vikt 5,5g

Till varan

Skrotguld 18K, vikt 3,79g

Skrotguld 18K, vikt 3,79g

Till varan

Skrotguld 18K, vikt 1,02g

Skrotguld 18K, vikt 1,02g

Till varan