RutorLista

Pris

Min
Max

Varutyp

Kontor

Sortering

Visa

Träffar: 2577   [1] 2 3 ... 129 Nästa »

Rörörhängen i 14K guld. De är 37 x 2 mm och väger 3,7g. Stämplade 14K.

Auktionsnummer: SE73.20190815.A2665

Smycken; örhängen
Umeå
Smycken; örhängen - Umeå
Såld: 950 kr

Auktionsvinnare: wfr65
Berlock "Pernillahjärta" i 18K guld med dolda öglor. Det är 12,8 x 13,2 mm och väger 0,81g. Design Pernilla Wiberg för Alton.
Smycken; berlocker - Umeå
Såld: 250 kr

Auktionsvinnare: wfr65
Delvis mönstrat, platt hjärta i 18K guld. Det är 15, 4 mm långt inkl. ögla, 11,3 mm brett och väger 0,37g. Från Guldfynd.
Smycken; berlocker - Umeå
Såld: 125 kr

Auktionsvinnare: -
Facettslipade örhängen i 18K guld med snäpplås. De är 39 mm långa, 1,7 mm breda och väger 1,98g. Italienska stämplar & 750.
Smycken; örhängen - Umeå
Såld: 850 kr

Auktionsvinnare: asaka
Berlock "A" i 18K guld. Den är 15 mm lång inkl. ögla och väger 0,46g. Stämplad 750.

Auktionsnummer: SE73.20190815.A2661

Smycken; berlocker
Umeå
Smycken; berlocker - Umeå
Såld: 200 kr

Auktionsvinnare: antonios
Berlock i 18K guld med matterad dekor i vitt och gult guld. Den är 23,5 mm lång inkl. ögla, 10,7 mm bred och väger 1,23g. Stämplad 750.
Smycken; berlocker - Umeå
Såld: 400 kr

Auktionsvinnare: merre123
Defekt smyckeur (18,9g bto) och skrotguld 14K c:a 13g

Auktionsnummer: SE73.20190815.A2658

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 6 600 kr

Auktionsvinnare: ombud
Örhängen i 18K guld med stift och fjädrande låsmekanism. De är 21,9 x 15,5 mm och väger 8,1g. Stämplade MM, 18K & kattfot. Små ojämnheter.
Smycken; örhängen - Umeå
Såld: 2 400 kr

Auktionsvinnare: ombud
Collier i 18K guld med två hängande tofsar. Karbinhake. Den är 45 cm lång, 2,6 mm bred och väger 15,5g. Små ojämnheter. Stämplad 750.
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 4 600 kr

Auktionsvinnare: ombud
Staketcollier i 18K guld. Karbinhake. Den är 43 cm lång, 7,9 mm bred och väger 23,38g. Stämplad SCO & 750.
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 7 200 kr

Auktionsvinnare: xlnt1
Rundslipad veneziakedja i 18K guld. Springring. Den är 44,5  cm lång, 1,33 mm bred och väger 5,45g. Svensk importstämpel & 18K.
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 1 600 kr

Auktionsvinnare: yguld
Skrotguld 18K 11,76g

Auktionsnummer: SE73.20190815.A2650

Såld
3 800 kr

Auktionsvinnare:

nollus

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 3 800 kr

Auktionsvinnare: nollus
Ring i 18K guld med en briljant 0,12ct (W-si enligt gravyr). Den är 2,5 - 2,8 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 4,02g. Stämplad CCC 750.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 2 000 kr

Auktionsvinnare: -
Skrotguld 18K 8,96g

Auktionsnummer: SE73.20190815.A2646

Såld
2 800 kr

Auktionsvinnare:

gujo11

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 2 800 kr

Auktionsvinnare: gujo11
Skrotguld 14K 4,16g

Auktionsnummer: SE73.20190815.A2645

Såld
900 kr

Auktionsvinnare:

yguld

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 900 kr

Auktionsvinnare: yguld

[1] 2 3 ... 129 Nästa »

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai