Träffar: 3266   [1] 2 3 ... 164 Nästa »

Akustisk gitarr Taylor Big Baby BBT i svart, hård väska (Rockcase). Serienummer 2112130794. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3386

Musikinstrument   Umeå

Haga i silver: en kaffesked (110 mm). 13,32g 83% silver. Fläckig.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3385

Såld

25 kr

Vinnare: wfr65

Silverföremål   Umeå

Minnesmynt "Konung Carl XVI Gustaf & Drottning Silvia 19 juni 1976". Ø 36 mm.  27g silver

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3384

Silverföremål   Umeå

Skrotguld 6,52g 18K

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3383

Såld

2 000 kr

Vinnare: yguld

Skrotguld   Umeå

Örhängen "knutar" i 18K guld. De är Ø 5,2 mm och väger 1,15g

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3382

Såld

425 kr

Vinnare: -

Smycken; örhängen   Umeå

Ring i 21K guld med en rubin och sex diamanter á c:a 0,005ct. Den är 1- 3,3 mm bred, är i storlek 16,75 och väger 1,19g. Stämplad 875.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3381

Smycken; ringar   Umeå

Berlockbrosch i 18K guld. Den är 42,5 x 29,5 mm exkl. ögla och väger 3,33g. Stämplad 18K NJ.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3380

Smycken; broscher   Umeå

Ring i vitt guld 18K med en diamant 0,01ct. Den är 1,1 mm bred, är i storlek 16,75 och väger 1,2g. Finska stämplar

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3379

Smycken; ringar   Umeå

Berlock "fyrklöver" i 18K guld. Den är Ø 10,7 mm och väger 0,89g. Knubbig modell med samma motiv på båda sidorna.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3378

Smycken; berlocker   Umeå

Berlock "hjärta" i 18K guld med en vit sten. Den är 21,7 mm lång inkl. ögla och väger 0,98g. Tillverkad 1962 av Guldvaruhuset i Stockholm

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3377

Smycken; berlocker   Umeå

Matterad & fasettslipad berlock i rött, gult 6 vitt guld 10K. Den är 16 mm lång inkl. ögla och väger 0,59g.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3376

Smycken; berlocker   Umeå

Italienskt armband i vitt & gult guld 18K. Karbinhake. Det är 18 cm långt, 4,5 - 6,2 mm brett och väger 6,59g. Stämplat 18K & svensk importstämpel.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3375

Smycken; armband   Umeå

Pansarkedja i 18K guld. Springring. Den är 37 cm lång, 0,8 mm bred och väger 1,34g. Stämplad 750 & svensk importstämpel.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3374

Smycken; halskedjor   Umeå

Veneziakedja i 18K guld. Springring. Den är 45,5 cm lång1,1 mm bred och väger 3,48g. Från Guldfynd

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3373

Smycken; halskedjor   Umeå

Bismarkcollier i 18K guld. Springring. Den är 38 cm lång, 2,6 - 3,4 mm och väger 4,12g.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3372

Smycken; halskedjor   Umeå

Doserad, ihålig ärtlänkscollier i 18K guld. Springring. Den är 45 cm lång, 3,8 - 7,6 mm bred och väger 13,71g. Stämplad 18K & svensk importstämpel.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3371

Smycken; halskedjor   Umeå

Bedazzled: örhängen "Clam" i silver med 8 mm´s pärlor i originalask. De är 50 x 37,5 mm och väger 21g. Nypris idag 1200kr.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3370

Smycken; örhängen   Umeå

Skrotguld 18K 0,84g

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3369

Såld

275 kr

Vinnare: snorken

Skrotguld   Umeå

Creoler i 18K guld. De är 13,5 x 2,5 mm och väger 0,54g.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3368

Såld

200 kr

Vinnare: zeljka275

Smycken; örhängen   Umeå

Berlock i 18K guld med en cubic zirconia. Den är 12,2 mm lång och väger 2,12g. Kattfot.

Auktionsnummer: SE73.20191017.A3367

Smycken; berlocker   Umeå

[1] 2 3 ... 164 Nästa »