RutorLista

Pris

Min
Max

Varutyp

Kontor

Sortering

Visa

Träffar: 2546   « Föregående 1 [2] 3 4 ... 128 Nästa »

Ring i 18K guld med en safir och vitguldsdekor. Den är 1,6 - 4,2 mm bred, är i storlek 18,75 och väger 1,21g. Från Hedbergs Guld.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 400 kr

2019-06-27 19:11:00

Auktionsvinnare: belial
Ring i vitt guld 18K med en briljant 0,01ct. Den är 2,5 - 5,4 mm bred, är i storlek 15,75 och väger 1,67g. Stämplad med kattfot och 750.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 450 kr

2019-06-27 19:10:30

Auktionsvinnare: -
Berlock i 18K guld. Den är 33,8 mm lång inkl. ögla och väger 0,93g. Tillverkad av Bengt Hallberg Guldsmeds AB i Köping.
Smycken; berlocker - Umeå
Såld: 275 kr

2019-06-27 19:10:00

Auktionsvinnare: wfr65
Berlock "skorpion" i 14K guld. Den är 27 mm lång inkl. ögla och väger 2,59g. Stämplad 585.
Smycken; berlocker - Umeå
Såld: 550 kr

2019-06-27 19:09:00

Auktionsvinnare: arvidvs
Ring i 9K guld med granater. Den är 1,5 - 5,7 mm bred, är i storlek 16 och väger 1,35g. Otydliga, engelska stämplar?
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 350 kr

2019-06-27 19:08:30

Auktionsvinnare: Smaugs
Skrotguld 18K 2,95g

Auktionsnummer: SE73.20190627.A2605

Såld
750 kr

2019-06-27 19:07:30

Auktionsvinnare:

yguld

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 750 kr

2019-06-27 19:07:30

Auktionsvinnare: yguld
Skrotguld 18K 2,98g

Auktionsnummer: SE73.20190627.A2604

Såld
750 kr

2019-06-27 19:07:00

Auktionsvinnare:

yguld

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 750 kr

2019-06-27 19:07:00

Auktionsvinnare: yguld
Örhängen i 18K guld med cubic zirconia. De är 13 x 2 mm och väger 0,87g.

Auktionsnummer: SE73.20190627.A2603

Smycken; örhängen
Umeå
Smycken; örhängen - Umeå
Såld: 450 kr

2019-06-27 19:06:30

Auktionsvinnare: wfr65
Brosch i 18K guld med cubic zirconia. Den är 45 x 14 mm och väger 2,89g. Italiensk stämpel & 750.
Smycken; broscher - Umeå
Såld: 550 kr

2019-06-27 19:06:00

Auktionsvinnare: wfr65
Ring i 14K guld med tre vackert blå stenar; från 1970. Den är 5,6 - 6,4 mm bred, är i storlek 17,75 och väger 1,9g. Finska stämplar.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 450 kr

2019-06-27 19:04:30

Auktionsvinnare: wfr65
Klackring i 18K guld. Den är 3,7 - 9,3 mm bred, är i storlek 21 och väger 3,68g. Från Guldfynd.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 1 000 kr

2019-06-27 19:04:00

Auktionsvinnare: ackne
Bismarkarmband i 18K guld. Springring. Det är 18 cm långt, 3 mm brett och väger 2,21g. Från Guldfynd.
Smycken; armband - Umeå
Såld: 850 kr

2019-06-27 19:03:30

Auktionsvinnare: kilicasan
Slät ring i 18K guld. Gravyr. Den är 3,5 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 4,09g. Från Schalins.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 1 000 kr

2019-06-27 19:03:00

Auktionsvinnare: yguld
Singaporekedja i 22K guld med kroklås. Den är 60 cm lång, 2,15 mm bred och väger 5,65g. Stämplad 916.
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 1 800 kr

2019-06-27 19:02:30

Auktionsvinnare: wfr65
Skrotguld 18K 9,41g

Auktionsnummer: SE73.20190627.A2594

Såld
2 600 kr

2019-06-27 19:02:00

Auktionsvinnare:

snorken

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 2 600 kr

2019-06-27 19:02:00

Auktionsvinnare: snorken
Thai: collier i 23K guld med kroklås. Den är 47 cm lång, 2,1 mm bred och väger 15,3g (1 baht)
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 5 400 kr

2019-06-27 19:01:30

Auktionsvinnare: wutti29
  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai