RutorLista

Pris

Min
Max

Varutyp

Kontor

Sortering

Visa

Träffar: 2205   « Föregående 1 [2] 3 4 ... 111 Nästa »

Örhängen i 14K guld med vita & röda stenar. Snäpplås. De är 2,7 x 13 mm och väger 0,83g. Stämplade 585.
Smycken; örhängen - Umeå
Såld: 375 kr

2019-04-18 19:09:30

Auktionsvinnare: britt57
Krokörhängen "droppar" i 14K guld. De är 28 mm långa och väger 1,36. Stämplade 585. Vikt: 0 g
Smycken; örhängen - Umeå
Såld: 350 kr

2019-04-18 19:09:00

Auktionsvinnare: britt57
Bismarkarmband i 18K guld. Kistlås. Det är 18,5 cm långt, 4,1 mm brett och väger 4,74g. Tillverkat av Joáns. Kattfotsstämpel.
Smycken; armband - Umeå
Såld: 1 200 kr

2019-04-18 19:08:00

Auktionsvinnare: -
Ring i vitt & rött guld 14K. Gravyr. Den är 4,8 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 4,38g.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 850 kr

2019-04-18 19:07:30

Auktionsvinnare: yguld
X-länkscollier i 18K guld. Kistlås. Den är 45 cm lång, 4,9 - 8,2 mm bred och väger 17,17g. Tillverkad 1970 av Vibergs Guldvaror i Avesta. Nött!
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 4 200 kr

2019-04-18 19:06:30

Auktionsvinnare: yguld
Skrotguld 18K 2,91g

Auktionsnummer: SE73.20190418.A2257

Såld
700 kr

2019-04-18 19:06:00

Auktionsvinnare:

yguld

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 700 kr

2019-04-18 19:06:00

Auktionsvinnare: yguld
Skrotguld 18K 8,22g

Auktionsnummer: SE73.20190418.A2255

Såld
2 000 kr

2019-04-18 19:05:00

Auktionsvinnare:

yguld

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 2 000 kr

2019-04-18 19:05:00

Auktionsvinnare: yguld
Manglad pansarkedja i 18K guld. Kistlås med hästsko under (inga synliga stämplar). Den är 50 cm lång, 4,4 mm bred och väger 26,34g.
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 6 400 kr

2019-04-18 19:04:30

Auktionsvinnare: yguld
Slät ring i 18K guld. Gravyr. Den är 5 mm bred, är i storlek 18,75 och väger 5,91g. Kupad insida. Från Schalins.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 1 500 kr

2019-04-18 19:04:00

Auktionsvinnare: -
Bismarkcollier i 18K guld. Kistlås. Den är 43 cm lång, 5 - 9,9 mm bred och väger 33,6g. Tillverkad 1967 av NSE Guldvaru AB i Köping. Fint skick!
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 8 400 kr

2019-04-18 19:03:30

Auktionsvinnare: kastrup
Berlock i 18K guld med monogram. Den är Ø 28,5 mm och väger 10,35g. Tillverkad 1975 av Fritz Olsson i Luleå.
Smycken; berlocker - Umeå
Såld: 2 500 kr

2019-04-18 19:03:00

Auktionsvinnare: yguld
Klackring i 18K guld med monogram ""JS" och en vit sten. Gravyr. Den är 4,2 - 12,6 mm bred, är i storlek 19 och väger 4,55g.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 1 100 kr

2019-04-18 19:02:30

Auktionsvinnare: yguld
Klackring i 18K guld med diamant 0,02ct. Den är 4 - 12,5 mm bred, är i storlek 18,25 och väger 6,8g. Stämplad 750 & importstämpel.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 1 800 kr

2019-04-18 19:02:00

Auktionsvinnare: flopitza
Klackring i 18K guld med en grön sten. Den är 4 - 12 mm bred, är i storlek 18,5 och väger 4,6g. Tillverkad 1974 av Hedbergs Guld i Dalsjöfors.
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 1 200 kr

2019-04-18 19:01:30

Auktionsvinnare: flopitza
Skrotguld 18K 0,57g

Auktionsnummer: SE73.20190411.A2244

Såld
150 kr

2019-04-11 19:21:30

Auktionsvinnare:

zeljka275

Skrotguld
Umeå
Skrotguld - Umeå
Såld: 150 kr

2019-04-11 19:21:30

Auktionsvinnare: zeljka275
  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai