RutorLista

Pris

Min
Max

Varutyp

Kontor

Sortering

Visa

Träffar: 2546   « Föregående 1 2 [3] 4 5 ... 128 Nästa »

Minnesmynt Astrid Lindgren 1907 - 2002 "Pippi Långstrump" i gulmetall. Ø 36 mm. Hårdplastetui. Nominellt värde 50 kr.
Övrigt - Umeå
Såld: 50 kr

Auktionsvinnare: -
Figarokedja i silver med tre ametistkulor (Ø 4,7 resp. 6 mm). Springring. Den är 42 cm lång, 1,5 mm bred och väger 2,77g. Stämplad 925S.
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 100 kr

Auktionsvinnare: wfr65
Armband i silver med två berlocker. Springring. Det är 18,5 cm  långt, 3,8 mm brett och väger 4,35g. Från Guldfynd.
Smycken; armband - Umeå
Såld: 25 kr

Auktionsvinnare: yas123
Kantslipat pansararmband i silver. Karbinhake. Det är 19,5 cm långt, 6 mm brett och väger 12,31g. Stämplat 925 / ITALY.
Smycken; armband - Umeå
Såld: 75 kr

Auktionsvinnare: wfr65
Halvstel, ovalmanglad collier i 18K guld Karbinhake. Den är 42 cm lång, 2 mm bred och väger 6,47g. Från Unoaerre. Fint skick!
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 1 900 kr

Auktionsvinnare: gustaf1_
Granatörhängen i förgyllt silver. De är Ø 6,7 mm och väger 1,26g. Stämplade 830S

Auktionsnummer: SE73.20190620.A2577

Smycken; örhängen
Umeå
Smycken; örhängen - Umeå
Såld: 75 kr

Auktionsvinnare: wfr65
Slät ring i 18K guld. Gravyr. Den är 4,2 mm bred, är i storlek 17 och väger 4,53g.

Auktionsnummer: SE73.20190620.A2576

Smycken; ringar
Umeå
Smycken; ringar - Umeå
Såld: 1 100 kr

Auktionsvinnare: yguld
Caméberlock i 18K guld. Riktigt tjusig donna. Den är 29,7 mm lång inkl. ögla och väger 3,06g. Tillverkad 1948 av Sture Rosin i Stockholm.
Smycken; berlocker - Umeå
Såld: 600 kr

Auktionsvinnare: lupuz79
Pansarkedja i 18K guld. Springring. Den är 46 cm lång, 1 mm bred och väger 2,06g. Otydliga, svenska stämplar.
Smycken; halskedjor - Umeå
Såld: 550 kr

Auktionsvinnare: wfr65
  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai