Ring i silver med en blå slaggsten (smånagg). Den är 3 - 23 mm bred, är i storlek 19 och väger 9,7g. Stämplad HS 925S
Auktnr | SE73.20191010.A3247 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2019-10-10 19:09:30 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |