Collier "Rose Petal Fall" (rosenblad), Ankarkedja längd: ca 43cm, hängets längd: ca 9,5cm, design/ signerad: Efva Attling (bruksskick), originalask. 925/1000 Silver Vikt: 22,6 g
Auktnr | SE16.20160209.A29280 |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2016-02-09 11:08:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |