Ring med diamanter ca 1x0,05ct, 13x0,01ct, stl 16¾, repor/slitage. 18K Vikt: 4,6 g
Auktnr | SE4.20170524.A37830 |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2017-05-24 11:05:30 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
24/5 11:05 | ABV1866 | 1 200 kr |