Fat, Imari, Japan 1900-tal, nagg, Ø 25cm
Auktnr | SE1.20170628.A22053 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2017-06-28 19:24:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
22/6 15:28:46 | luxessofie | 100 kr |