Ring med diamanter ca 0,02-0,10ct (tot ca 0,90ct),en diamant med nagg, kvalitet ca TW-W(G-H)/VS-SI,stl 18,ej stämplad, 18K Vikt: 6,3 g

4 000 kr

2017-11-15 19:01:00

Delbetala fr 230 kr/mån

Delbetala fr 230 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 230 kr/mån - 20 månader (årsränta 18 %)
  • 384 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE1.20171115.A11549
Varutyp Smycken; ringar
Utropspris 4000 kr
Stänger 2017-11-15 19:01:00

15/11 19:01 Återköpt 4000 kr

Gör som Pantbanken Storgatan - sälj dina varor på Hojta

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai