Armlänk, 23x0,9cm, slitage, nagg, silver Vikt: 107,1 g
Auktnr | SE9.20171121.A30146 |
Kontor | Göteborg Nordstan |
Utropspris | 375 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2017-11-21 11:06:31 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |