Herrur Police, ref:10660J, Ø42mm, datum, quartz, kronograf, stål, stållänk, (kraftigt slitage djupa repor på glas, saknar stift till armlänk)
Auktnr | SE16.20180220.A48564 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2018-02-20 13:52:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |