Ring i 18K guld med en blå sten (nagg); från 1967. Den är 7 mm bred mitt fram, är i storlek 18¾ och väger 2,86g. Bucklor.
Auktnr | SE73.20180419.A271 |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2018-04-19 19:13:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |