Pryttelask i silver med amoriner. Förgylld insida. Den är 55 x 42 x 19 mm och väger 41,93g. Svenska importstämplar.
Auktnr | SE73.20180621.A507 |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2018-06-21 19:07:00 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |