| Ny sökning |   

Collier med hematiter, ca 60cm, lås i gulmetall. Vikt: 0 g

Collier med hematiter, ca 60cm, lås i gulmetall. Vikt: 0 g

Collier med hematiter, ca 60cm, lås i gulmetall.  Vikt: 0 g

Aktuellt bud i realtid:

225 kr

(hosgh2)

2018-07-23 14:08:00

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE13.20180723.A7938
Varukategori Fashion / Accessoarer
Kontor Pantbanken Online
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 200 kr
Aktuellt bud 225 kr
Stänger 2018-07-23 14:08:00
Provision 34 kr
Frakt 49 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
21/7 00:26:06 hosgh2 225 kr
15/7 19:54:46 bozena65 200 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Ett par solglasögon, Louis Vuitton, LV Waimea Black Gun Z1082W, mask shape, monogrammönstrade glas, svarta bågar, detaljer i vitmetall,  dustbag, tag, originalask, kvitto Stockholm 2022

Ett par solglasögon, Louis...

2024-04-23 12:34:00

Till auktion

Herrur Rolex Oyster Perpetual Datejust, automatisk, 18K, datum, ca Ø36mm, ref-nr: 16018, serie-nr:9175700, år ca 1986/87, kaliber:3035, verk-nr:2112673, boett-nr:16000, med läderband kalvskinn Hirsch 20 Paul, original viklås guldspänne 18K, nr: 24809, nagg på glas vid 12, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-04-28 10:12:30

Till auktion

Armband, turkiska mynt ca Ø22mm, ca 19cm, säkerhetskedja, 21K  Vikt: 168,5 g

Armband, turkiska mynt ca ...

2024-04-29 14:38:30

Till auktion

Handväska, Louis Vuitton, Pochette Metis, monogram reverse canvas, modell M44876, mått 25 x 19 x 7cm, beslag i guldfärgad metall, avtagbar axelrem, kvitto från Birger Jarlsgatan 19-10-20, dustbag, kartong

Handväska, Louis Vuitton, ...

2024-05-02 12:56:00

Till auktion

Armband med myntliknande detaljer, längd 19cm, bredd 15mm, 21K Vikt: 13 g

Armband med myntliknande de...

2024-04-25 14:50:00

Till auktion

Armbandsur Hublot Big Bang, automat, stål, diamantinfattad ring, ca 42mm, safirglas, Ref: 304M, Snr: 672823, gummiband, viklås, box, garantikort

Armbandsur Hublot Big Bang,...

2024-04-30 13:32:30

Till auktion

Damur Rolex Date, 26mm, refnr: 6917F, snr: 6055930, boettnr: 6900, verknr: 820111, cal: 2030, år 1979, automatisk, stål/guld, plexiglas, repigt glas, jubilélänk i stål/guld, sliten länk, inga tillbehör.

Damur Rolex Date, 26mm, ref...

2024-05-02 12:03:00

Till auktion

Väska, Gucci GG Marmont Matelassé Mini Bag, 21x12x7cm, referensnummer:446744, guldfärgade beslag, dustbag, box.

Väska, Gucci GG Marmont Ma...

2024-05-02 12:58:30

Till auktion

Herrur, Breitling Chronomat Evolution, stål/guld, automatisk, 44mm, refnr: C13356, snr: 2194574, kronograf, datum (återställer ej korrekt), pilotlänk i stål/guld med repor, repor på boett och ring, certifikat 2007 Stjärnurmakarna, chronometercert, manual, tag, box med kraftigt invändigt slitage, ytterkartong

Herrur, Breitling Chronomat...

2024-04-23 13:23:30

Till auktion

Herrur Breitling Navitimer Aviastar, stål automatisk, ref: A13024, Ø 41,5mm, serienr: 3461, mineralglas, datum, skadat glas, kraftigt hack i glaset vid kl 5, saknar band/länk, inga tillbehör

Herrur Breitling Navitimer ...

2024-04-25 11:51:00

Till auktion

Stelt armband med filigrandekor, Ø60mm, bredd 27mm, filigrandel saknas vid låsskruv, 21K.  Vikt: 79,5 g

Stelt armband med filigrand...

2024-04-23 11:00:00

Till auktion

Collier med gröna stenar, längd: 78,5cm, OBS! Ej märkesdesign!, 21K, bruttovikt: 20,7g Vikt: 20,7 g

Collier med gröna stenar, ...

2024-05-02 12:32:00

Till auktion

Collier med myntliknande föremål, 20st ¼ Pahlav, Ø16,5mm, 1st ½ Pahlav Ø19,0mm, längd 52cm, bredd: 45-59mm, saknar lås, etui, 21K Vikt: 95,7 g

Collier med myntliknande f...

2024-05-02 12:20:00

Till auktion

Herrur Rolex Oyster Perpetual Submariner, Ø40mm, guld/stål, automatisk, refnr: 16613, serienr: T375572, cal 3135, verk-nr 7474812, boett-nr 16610, oysterlänk i guld/stål, 93153 401B, viklås, repor/nagg på länk och boett, inga övriga tillbehör.

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-04-30 20:34:30

Till auktion

Gitarrförstärkare, Mesa Engineering, TransAtlantic TA-30, 4x Mesa EL84, mått 57x29x45cm, FX Loop, aluminium/stål/silver, grå, svart, bruksskick. Skickas ej.

Gitarrförstärkare, Mesa E...

2024-04-23 13:22:30

Till auktion

Scarf/twilly, Hermès, Kelly en Perles, 100% silke, made in France, längd: 86cm, bredd: 5cm, i box

Scarf/twilly, Hermès, Kell...

2024-04-23 12:31:00

Till auktion

Collier, längd: 64,5cm, bredd: 3,5mm, små bucklor, 23K  Vikt: 45,6 g

Collier, längd: 64,5cm, br...

2024-04-23 11:25:30

Till auktion

Collier, 18K vitguld, Diamanter 22 st - totalt 0,33ct WSI, Hallbergs Guld (GHA) 20127930, pansarkedjans längd 44,5 cm, hängets diameter 14 mm, mycket fint skick, förefaller vara sparsamt använt, originalask medföljer, hängets ordinarie nypris hos Hallbergs Guld 10 495 kr  Vikt: 4 g

Collier, 18K vitguld, Diama...

2024-04-23 19:03:00

Till auktion

Väska, Christian Dior, 31,5x24x12cm, Lady Dior, nr MA0909, svart läder med rött innerfoder, fläck i botten, slitage finns handtag och kanter, med kvitto från Bukowskis, samt garantikort nr 44012020784773 Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Christian Dior, 31,...

2024-04-30 14:50:30

Till auktion

Ring med diamant ca 0,80ct, färgtonad/tydliga inneslutningar, stl 17¼, Swedor, år 1983, vitguld 18K  Vikt: 3,1 g

Ring med diamant ca 0,80ct,...

2024-04-23 13:10:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror