11 Tornedalsskedar 11cm,delvis förgyllda,stämplade COP,graverade.Silver 103,4g

300 kr

(annetteis)

2019-01-14 11:41:00

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 100 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE7.20190114.A15116
Varutyp Silverföremål
Kontor Uppsala
Utropspris 300 kr
Aktuellt bud 300 kr
Stänger 2019-01-14 11:41:00

11/1 17:26:30 annetteis 300 kr

Gör som Pantbanken Uppsala - sälj dina varor på Hojta

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai