11 Tornedalsskedar 11cm,delvis förgyllda,stämplade COP,graverade.Silver 103,4g
Auktnr | SE7.20190114.A15116 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Kontor | Uppsala |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2019-01-14 11:41:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |
11/1 17:26:30 | annetteis | 300 kr |