Elegant Vintage Set, 1940/50-talet, Brosch och Skruvörhängen i förgyllt sterlingsilver, CORO CRAFT, CORO DUETT. PAT.No 1798867, blå-vita stenar, emaljmåleri, höjd ugglor 47 mm, bredd 22 mm, monterade på broschhållaren totalbredd 45 mm, örhängen höjd 16 mm, bredd 17 mm, fint set, totalbruttovikt 59,9g
Auktnr | SE74.Z17538 |
Varukategori | Silver / Övriga smycken |
Utropspris | 1 000 kr |
Stänger | 2019-02-12 20:24:00 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 129 kr |
12/2 20:24 | ABV1866 | 1 000 kr |