Elegant Vintage Set, 1940/50-talet, Brosch och Skruvörhängen i förgyllt sterlingsilver, CORO CRAFT, CORO DUETT. PAT.No 1798867, blå-vita stenar, emaljmåleri, höjd ugglor 47 mm, bredd 22 mm, monterade på broschhållaren totalbredd 45 mm, örhängen höjd 16 mm, bredd 17 mm, fint set, totalbruttovikt 59,9g

1 000 kr

2019-02-12 20:24:00

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 100 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE74.Z17538
Varutyp Smycken; set
Utropspris 1000
Stänger 2019-02-12 20:24:00

12/2 20:24 - 1000 kr

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai