Litografi "Farmen" av Caroline af Ugglas ur serien Iberiska betraktelser. Nr. 179/225; signerad i blyerts. Svart träram / glas. Yttermått 63 x 46 cm. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE73.20190214.A1769 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2019-02-14 19:00:47 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 299 kr |