Två oramade litografier "Frihetsgudinnan" & "English breakfast med Niva" av Caroline af Ugglas ur serien Iberiska betraktelser. Nr. 179/225; signerade i blyerts. I original kartongmapp från Hedenius Stockholm AB. Yttermått 61 x 45 cm. Skickas med postpaket.

1 700 kr

(ludde53)

Delbetala fr 163 kr/mån

Delbetala fr 163 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 163 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE73.20190214.A1770
Varutyp Konst/konsthantverk
Utropspris 1000 kr
Aktuellt bud 1700 kr
Stänger 2019-02-14 19:01:00

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai