Två oramade litografier "Frihetsgudinnan" & "English breakfast med Niva" av Caroline af Ugglas ur serien Iberiska betraktelser. Nr. 179/225; signerade i blyerts. I original kartongmapp från Hedenius Stockholm AB. Yttermått 61 x 45 cm. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE73.20190214.A1770 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 700 kr |
Stänger | 2019-02-14 19:01:00 |
Provision | 255 kr |
Frakt | 299 kr |