Fin pansarkedja i 18K guld. Karbinhake. Den är 50,5 cm lång, 3,6 mm bred, 1,6 mm tjock och väger 23,99g. Mycket fint skick! Från Balestra. Kattfotsstämplad.
Auktnr | SE73.20190214.A1771 |
Utropspris | 6 400 kr |
Aktuellt bud | 7 200 kr |
Stänger | 2019-02-14 19:01:30 |
Provision | 1 080 kr |
Frakt | 129 kr |