Fin pansarkedja i 18K guld. Karbinhake. Den är 50,5 cm lång, 3,6 mm bred, 1,6 mm tjock och väger 23,99g. Mycket fint skick! Från Balestra. Kattfotsstämplad.

7 200 kr

(gujo11)

Delbetala fr 414 kr/mån

Delbetala fr 414 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 414 kr/mån - 20 månader (årsränta 18 %)
  • 690 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE73.20190214.A1771
Varutyp Smycken; halskedjor
Utropspris 6400 kr
Aktuellt bud 7200 kr
Stänger 2019-02-14 19:01:30

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai