Ring med förgyllda detaljer, stl 17½, bredd ca 4-6mm, ostämplad. Vikt: 5,4 g
Auktnr | SE4.20190213.A50701 |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2019-02-13 11:07:00 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |
7/2 21:14:41 | helenaolsson233 | 50 kr |