Ring med förgyllda detaljer, stl 17½, bredd ca 4-6mm, ostämplad. Vikt: 5,4 g

50 kr

(helenaolsson233)

2019-02-13 11:07:00

Auktnr SE4.20190213.A50701
Varutyp Silverföremål
Utropspris 50 kr
Aktuellt bud 50 kr
Stänger 2019-02-13 11:07:00

7/2 21:14:41 helenaolsson233 50 kr

Gör som Pantbanken Triangeln - sälj dina varor på Hojta

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai