Hänge med Granater, förgyllt silver 830/1000, längd 22,2 mm, bredd 11 mm, tillverkarstämplad HE Vikt: 1,6 g
Auktnr | SE74.20190305.A3458 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2019-03-05 19:52:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |