X-länksarmband i 18K guld. Kistlås. Det är 19,5 cm långt, 5,7 mm brett och väger 10,75g. Stämplat BEF, (1952), kattfoten och BOLIDENGULD.
Auktnr | SE73.20190321.A2134 |
Utropspris | 2 600 kr |
Aktuellt bud | 3 400 kr |
Stänger | 2019-03-21 19:06:30 |
Provision | 510 kr |
Frakt | 129 kr |