X-länksarmband i 18K guld. Kistlås. Det är 19,5 cm långt, 5,7 mm brett och väger 10,75g. Stämplat BEF, (1952), kattfoten och BOLIDENGULD.

3 400 kr

(antonios)

Delbetala fr 196 kr/mån

Delbetala fr 196 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 196 kr/mån - 20 månader (årsränta 18 %)
  • 326 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE73.20190321.A2134
Varutyp Smycken; armband
Utropspris 2600 kr
Aktuellt bud 3400 kr
Stänger 2019-03-21 19:06:30

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai