Ihåligt kejsarlänksarmband i 18K guld. Kistlås. Det är 21,5 cm långt, 5,8 mm brett / högt och väger 15,47g. Från Unoaerre. Kattfotstämplat. Småbucklor. Ser ut att väga tre gånger så mycket som det faktiskt gör.
Auktnr | SE73.20190321.A2140 |
Utropspris | 3 800 kr |
Aktuellt bud | 4 800 kr |
Stänger | 2019-03-21 19:09:30 |
Provision | 720 kr |
Frakt | 129 kr |