Ihåligt kejsarlänksarmband i 18K guld. Kistlås. Det är 21,5 cm långt, 5,8 mm brett / högt och väger 15,47g. Från Unoaerre. Kattfotstämplat. Småbucklor. Ser ut att väga tre gånger så mycket som det faktiskt gör.

4 800 kr

(adami2)

Delbetala fr 276 kr/mån

Delbetala fr 276 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 276 kr/mån - 20 månader (årsränta 18 %)
  • 460 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE73.20190321.A2140
Varutyp Smycken; armband
Utropspris 3800 kr
Aktuellt bud 4800 kr
Stänger 2019-03-21 19:09:30

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai