Tolv fotoramar, troligen brännförgyllda, olika modeller och storlekar (defekter, skador, naggade glas, glas saknas, delar saknas) Skickas med postpaket.

800 kr

(janholm)

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 100 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE16.20190416.A34833
Varutyp Glas/porslin
Utropspris 650 kr
Aktuellt bud 800 kr
Stänger 2019-04-16 11:05:00

Gör som Pantbanken Skanstull - sälj dina varor på Hojta

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai