Tolv fotoramar, troligen brännförgyllda, olika modeller och storlekar (defekter, skador, naggade glas, glas saknas, delar saknas) Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20190416.A34833 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 650 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2019-04-16 11:05:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 299 kr |