| Ny sökning | Nästa
Bismarkcollier i silver. Karbinhake. Den är 45 cm lång, 6,3 - 9,2 mm bred och väger 26,76g. Kattfotstämplad.
Auktnr | SE73.20190425.A2287 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2019-04-25 19:00:00 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 49 kr |