Berlock "stor, blank kula" i 18K guld. Den är Ø 20 mm och väger 3,76g. Stämplad 18K & kattfot. Små ojämnheter.
Auktnr | SE73.20190425.A2295 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 925 kr |
Aktuellt bud | 925 kr |
Stänger | 2019-04-25 19:03:30 |
Provision | 139 kr |
Frakt | 129 kr |
18/4 20:48:10 | gubor1 | 925 kr |