Ring med grön sten, defekt skena, nagg/ repor på sten,trasig skena stl 21½, 18K bruttovikt 7,8g
Auktnr | SE12.20190502.A20853 |
Kontor | Göteborg Angered |
Utropspris | 1 400 kr |
Stänger | 2019-05-02 14:05:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |
2/5 14:05 | ABV1866 | 1 400 kr |