Figurin, keramik, Lars Pagfeldt (1924-2001) för Goebel, "Edvard Persson", signerad, höjd 20 cm, slitage på mössans framkant
Auktnr | SE74.20190430.A4044 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 1 kr |
Stänger | 2019-04-30 19:38:00 |
Provision | 0 kr |
Frakt | 49 kr |
21/4 16:14:32 | pelikan51 | 1 kr |