Tavla, Madeleine Pyk, slussen, signerad och numrerad, HC 23/30, ca 69x46cm Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20190529.A30802 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 100 kr |
Stänger | 2019-05-29 19:37:59 |
Provision | 165 kr |
Frakt | Skickas ej |
Bus-avgift | - |
29/5 19:37:28 | 12346 | 1100 kr |
20/5 15:17:12 | carina_63 | 1000 kr |