Brosch med ljusblå safir, samt färglösa safirer, nagg/skador, längd 58mm, 14K guld, bruttovikt vikt 4.0gram
Auktnr | SE1.20190529.A30813 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 900 kr |
Stänger | 2019-05-29 19:42:30 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |
29/5 19:42 | ABV1866 | 900 kr |