Armband med ljusblå safir, samt färglösa safirer, flertalet nagg/skador, längd 15cm, ostämplad, 14K guld, bruttovikt vikt 7,7gram
Auktnr | SE1.20190529.A30815 |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2019-05-29 19:43:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
29/5 19:42:49 | grodan2004 | 1800 kr |