Dalahäst, höjd ca 13cm, mindre slitage/smuts, lagning vid öronen
Auktnr | SE8.20190613.A24153 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2019-06-13 11:46:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |