Dalahäst, höjd ca 13cm, mindre slitage/smuts, lagning vid öronen

75 kr

(frcia)

Auktnr SE8.20190613.A24153
Varutyp Övrigt
Kontor Fridhemsplan
Utropspris 25 kr
Aktuellt bud 75 kr
Stänger 2019-06-13 11:46:00