Dalahäst, höjd ca 13cm, mindre slitage/smuts, lagning vid öronen

75 kr

(frcia)

Auktnr SE8.20190613.A24153
Varutyp Övrigt
Kontor Fridhemsplan
Utropspris 25 kr
Aktuellt bud 75 kr
Stänger 2019-06-13 11:46:00

Gör som Pantbanken Skapa - sälj dina varor på Hojta

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai