Carmoséring i 18K guld med safir & 16 diamanter á 0,005ct; fattade i vitt guld. Den är 2,2 - 10,4 mm bred, är i storlek 17 och väger 3,6g. Stämplad 750 och kattfot.
Auktnr | SE73.20190620.A2560 |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2019-06-20 19:03:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
13/6 16:41:42 | wfr65 | 1200 kr |