Fickur, silver 800/1000, Ø45,5 mm, fungerande urverk, arabiska/romerska siffror, liten sekundvisare, boett med mönstrad förgylld ytterkant, originalvisare, svagt färgat fält i emaljen (rosa-ton i mellanfältet), obetydlig krackelyr-rispa i emaljen, bruttovikt 67,8 gram, Kontoret i Kristianstad har semesterstängt vecka 30. Leveranser av varor kommer därför att ske först vecka 31.
Auktnr | SE74.20190723.A4643 |
Varukategori | Klockor / Fickur |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2019-07-23 19:44:30 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |