Mönstrad medaljong / fotogömma i 18K guld. Mönster på båda sidorna. Den är 32,8 mm lång inkl. ögla och väger 3,99g. Små ojämnheter. Kattfotsstämplad.
Auktnr | SE73.20190822.A2673 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2019-08-22 19:03:30 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
22/8 19:03 | ABV1866 | 1 200 kr |