Ring i 18K guld med en 3,5 mm´s cubic zirconia. Gravyr. Skenan är 3,3 mm bred, är i storlek 19,5 och väger 4,07g. Kattfotsstämplad.
Auktnr | SE73.20190822.A2674 |
Utropspris | 1 250 kr |
Stänger | 2019-08-22 19:04:00 |
Provision | 188 kr |
Frakt | 129 kr |
22/8 19:04 | ABV1866 | 1 250 kr |