Ring "Solvind" ur Schalins serie Norrsken i 18K guld med briljanter 1 x 0,20ct & 10 x 0,02ct (W-vs /W-si); totalt 0,40ct. Den är 4 mm bred, är i storlek 16,75 och väger 6,07g. Stämplad 0,40 Schalins, kattfot & 18K. Mycket fint skick- framstår oanvänd. Nypris idag c:a 16.000kr.
Auktnr | SE73.20190829.A2751 |
Utropspris | 4 600 kr |
Aktuellt bud | 4 800 kr |
Stänger | 2019-08-29 19:09:00 |
Provision | 720 kr |
Frakt | 129 kr |
29/8 13:09:58 | elilun | 4800 kr |
23/8 17:56:23 | jasmin1 | 4600 kr |